Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lollororo

Membru
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About lollororo

  • Birthday 09/14/1973

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. lollororo

    CONTRA Are voie sa scrie cu galben,in plus nu scrie nicăieri în regulament de scrisul cu culori,știu ca nu ai voie sa scrii cu rosu
  2. lollororo

    PRO Pentrucă,țin cu milyn,intact a spus clar pentru: motiv reclamatie:trash,cea ce înseamnă gunoi daca nu mă credeți, este limbaj
  3. lollororo

    Nickname:lollororo Nu mai am acces la cont deoarece îmi zice parola greșită chiar daca o am pe o foaie. Am nevoie de cont.
  4. Nume Minecraft:lollororo Am nevoie de unregister deoarece îmi spune parola este gresită.Daca vrei dovada că contul îmi aparține răspunderii cu adresa voastră de discord și o sa va dau dovada. Multumesc
×
×
  • Create New...