Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PLAY.TERRORGAMES.RO

BINE AI VENIT PE COMUNITATEA TERRORGAMES!

SERVERELE NOASTRE

Traieste experiente de neuitat alaturi de prietenii tai si alti jucatori pe serverele comunitatii!

VOTEAZA-NE!

Voteaza pentru a primi beneficii globale!

Alpha101_

Sugestie Alpha101_

Recommended Posts

1. Nick: Alpha101_

2. Propunerea ta: Eu propun sa se creeze un fel de plugin special pentru staff si server care sa ajute playerii sa intre pe sectiunile serverului de pe telefon, tinand cont ca serverul e bungeecord ar fi misto ca sa se creeze un plugin in care sa fie nevoie sa scri pe chat o simpla commanda ca sa te duca pe sectiunea respectiva.Asta ar ajuta foarte mult persoanele care fac parte din staff care spre exemplu sa zicem ca "X" nu poate intra pe pc pentru ca...asa ca intru pe telefon pe aplicatia PICKAXECHAT (playstore) acea aplicatie fiin folosita pentru a intra pe servere de minecraft de pe telefon. Eu am incercat sa intru si nu am putut decat sa intru pe hub, de asta zic sa faceti un plugin ce poate ajuta ca perslanele din staff sa intre pe sectiuni cu ajutorul unei comenzi speciale.

3. Sectiunea pe care doresti sa fie implementata: global

4. Cu ce crezi ca va ajuta?: Va ajuta mult ca oamenii din staff care nu pot fi activi pe pc sa intre pe telefon pe server pe sectiuni.

5. Ai resurse pentru ca aceasta propunere sa fie implementata?: pai eu nu am treaba cu scripturile sau in domeniul pluginurilor in schimb ar putea sa isi faca timp ownerul sau scripterul serverului pentru un plugin.

6. Alte comentarii: nup