Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PLAY.TERRORGAMES.RO

BINE AI VENIT PE COMUNITATEA TERRORGAMES!

SERVERELE NOASTRE

Traieste experiente de neuitat alaturi de prietenii tai si alti jucatori pe serverele comunitatii!

VOTEAZA-NE!

Voteaza pentru a primi beneficii globale!

Killer_MD123

Reclamatie Dragon1007

Recommended Posts

1) Nick-ul tău: Killer_MD123
2) Nick-ul celui reclamat: Dragon1007
3) Staff/Donator: Staff
4) Secțiunea: Skyblock
5) Motivul pentru care îl reclami: mute pe degeaba (in poza se vede clar ca eu doar i-am spus sa imi dea niste bani sa imi iau un minion si ii dau banii inapoi pe skyblock) adica sa facem un fel de schimb. Sub nici-o forma nu am cersit decat i-am cerut si el putea foarte frumos sa-mi raspunda politicos ca nu are de unde sa-mi dea si sa "nu mai cersesc"
6) Dovada:
https://imgur.com/a/zLcKxFT
7) Alte comentarii: daca nu prea se vede va sugerez sa apasati tasta CTRL si dati zoom cu rotita de la mouse.

ProByGame.png.563f591339b5f9c9178c0686866d054a.png
Killer_MD123 nu este vinovat cu nimic faptul ca doar a cerut, putea doar sa fie avertizat si sa i se raspunda frumos ca sa nu cerseasca. Din ce am vazut in dovezile lui Killer_MD123 este clar faptul ca el a cerut frumos...si i se putea raspunde tot cu frumosul. Acum nu stiu daca Dragon1007 a citit bine regulamentul sau nu dar in orice caz, in opinia mea sustin ca i-a dat mute degeaba.

• Confused 1

ProByGame.png.563f591339b5f9c9178c0686866d054a.png Putea pus și simplu să răspundă cu "nu". Dacă baiatul insista atunci îi dădea mute. Nici Dragon1007 nu e departe de Killer_MD123

• Sad 1

ProByGame.png.563f591339b5f9c9178c0686866d054a.png

Killer_MD123 nu este vinovat deoarece trebuia sa fie avertizat,iar Dragon!007 trebuia sa ii raspunda frumos nu sa ii dea mute 

https://imgur.com/v67Fpg2 Dovada ca eu  l-am intrebat  dela cine cerseste bani si a spus ca dela mine si in regulament scrie clar  

➜ Nu aveți voie să cereți iteme/bani/grade/kituri/beneficii de la un membru Staff!

Sancțiune: Mute 15 minute!

Edited by Dragon1098

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...