Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PLAY.TERRORGAMES.RO

BINE AI VENIT PE COMUNITATEA TERRORGAMES!

SERVERELE NOASTRE

Traieste experiente de neuitat alaturi de prietenii tai si alti jucatori pe serverele comunitatii!

VOTEAZA-NE!

Voteaza pentru a primi beneficii globale!

Sign in to follow this  
qTinuMD

Cerere Helper

Recommended Posts

1. Cum te numești?: Valentin

2. Nume în joc (nickname): machiamatinu

3. Vârstă: 14

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Ion#4321, unde Ion este numele, iar #4321 este ID-ul): qTinuMD#7894

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?: Lucrul cel mai notabil pe care l-aș putea aduce ar fi mai multă activitate și o mână de ajutor în plus membrilor actuali al Staff-ului.

6. Enumeră 3 calități pe care le ai: Cea mai proeminentă calitate pe care o dețin aș putea spune că este dorința mea permanentă de auto-îmbunătățire, pe lângă aceasta pot spune că simțul umorului și capacitatea de a lucra în echipă sunt alte doua calități care mă descriu.

7. Ai citit regulamentul?: Daca voi ziceti sa il citesc, il citesc nu?

8. Descrie-te în minim 25 cuvinte: După cum am spus și mai sus, sunt o persoană cu un caracter perfectionist. Dorința mea de cunoastere și înbunătățire este prezentă mereu, fiind de pîrere că niciodată nu poți stii prea multe. Experiența mea în Minecraft constă în 5/6 ani de jucat pe diferite servere și comunități, pe toate acestea incercând să ajut sau să fiu cât mai folositor posibil.

9.CNP(Primele 7 cifre): Precum am spus și în prezentarea mea, nu locuiesc în România și din faptul ăsta n-am CNP dar desigur m-am stăruit și practic a ieșit asta ➢ https://imgur.com/a/xRVTj6W (sper mult să fie bună)

11. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?: Îi explic prietenos că lucrul de care m-a întrebat este confidențial și nu pot oferi informația respectivă.

12. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează). În postura de jucător aș încerca să îi atrag atenția spre faptul că a oferit o pedeapsă incorectă, iar în cazul în care acesta nu ar repara greșeala aș regurge la ai face o reclamație pe forum. Dar în postura de Helper i-aș scoate sancțiunea jucătorului si i-aș oferi sancțiunea  corespunzătoare.

13. Comentarii adiționale: 0_0

1 hour ago, AlbertoAby said:

Contra,motive mentionate mai sus!

8 minutes ago, 600 d said:

contra,motive mentionate mai sus!

Membrii nu au voie sa comenteze cu Pro sau contra la aceasta categorie !

RESPINS

intre tine si terrorgames au fost niste conflicte inainte, care au rezultat la un atac de tip DDOS in TerrorGames
t/c

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...