Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PLAY.TERRORGAMES.RO

BINE AI VENIT PE COMUNITATEA TERRORGAMES!

SERVERELE NOASTRE

Traieste experiente de neuitat alaturi de prietenii tai si alti jucatori pe serverele comunitatii!

VOTEAZA-NE!

Voteaza pentru a primi beneficii globale!

Sign in to follow this  
qTinuMD

Cerere Helper

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Cum te numești?: Valentin

2. Nume în joc (nickname): machiamatinu

3. Vârsta: 14

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Ion#4321, unde Ion este numele, iar #4321 este ID-ul): |RvR|qTinuMD#7894

5. Ce poți sa aduci în plus echipei Staff-ului?: Aș putea aduce în plus echipei staff-ului o mare parte din activitatea mea și deja știu cum aș putea sa ma reambientez în acesta comunitate ca Staff ajutând desigur Jucatori/arele comunității.

6. Enumera 3 calitați pe care le ai: Păi aș putea sa mă consider Onest, pasionat pentru ceea ce fac și autonom.

7. Ai citit regulamentul?: Daca voi ziceti sa il citesc, il citesc nu?

8. Descrie-te în minim 25 cuvinte: Mă numesc Valentin am 14 ani și locuiesc mai exact în Molinella (BO) Italia. Sunt o persoană cu un caracter destul de rigid și discret dar știu cum să socializez cu persoanele din jurul meu. 

9.CNP(Primele 7 cifre): https://imgur.com/a/xRVTj6W n-am CNP, pentru că locuiesc în Italia.

11. (SCENARIU) Un jucator te întreaba despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?: Pai într-un mod foarte politicos îi raspund jucatorului zicândui ca întrebarea pe care mi-a pus-o este o confidențialitate al server-ului/comunității TerrorGames și că eu nu aș putea spune-o.

12. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului ca acorda o pedeapsa incorecta. Cum ai acționa în postura de Jucator? Dar de Helper?(Argumenteaza). Pai în postura membrului i-aș spune pe /tell sau /msg că pedeapsa pe care a oferit-o este incorectă și ar trebui să o redeie, dacă acel staff "anumit" nu este de acord, fac un screenshot și îi voi face reclamație pe FORUM. Dar în postura unui Helper iau situația în mâini și redau pedeapsa în mod corect, încerc să-i explic "Helper-ului/Moderator-ului/Admin-ului" că pedeapsa oferită de el, este incorectă și îi propun sa recitească regulament-ul.

13. Comentarii adiționale: Orele mele > https://imgur.com/a/6NmGz8k

Edited by qTinuMD

ContraByGame.png

1. Dacă ați fost respinși, puteți face o altă cerere de Helper abia după ce a trecut o săptămână.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...