Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PLAY.TERRORGAMES.RO

BINE AI VENIT PE COMUNITATEA TERRORGAMES!

SERVERELE NOASTRE

Traieste experiente de neuitat alaturi de prietenii tai si alti jucatori pe serverele comunitatii!

VOTEAZA-NE!

Voteaza pentru a primi beneficii globale!

Sign in to follow this  
scaratch_nl

Cerere Helper Survival 1.8

Recommended Posts

1. Cum te numești?: Adrian

2. Nume în joc (nickname): scaratch_nl

3. Vârstă: 15

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Ion#4321, unde Ion este numele, iar #4321 este ID-ul): scaratch_nl#6604

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?: Echipa staff nu are nevoie de un plus, pentru ca este perfecta, dar cred ca as putea aduce o mana de ajutor..

6. Enumeră 3 calități pe care le ai: Prietenos, inteligent, descurcaret.

7. Ai citit regulamentul?: Ce regulament? Unde il gasesc? 

8. Descrie-te în minim 25 cuvinte: Ma numesc Adrian, sunt din Republica Moldova, joc minecraft de foarte mult timp. Sunt un prietenos, ma descurc in situatii grele. In timpul liber stau la calculator jucand jocuri sau uitandu-ma la seriale..

9.CNP(Primele 7 cifre): 5040414

10. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?: Imi cer scuze de la player pentru ca nu pot sa il ajut, deoarece nu pot sa comunic despre lucrurile confidentiale ale serverului, si ca poate contacta un administrator.

11. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează). In postura de jucator, conform regulamentului, as face o reclamatie pe forum pentru a fi sanctionat. In postura de membru staff ii atrag atentia la greseala facuta, si as anunta un Administrator.

12. Comentarii adiționale: Poza cu orele jucate https://imgur.com/a/kFoGanK

Scuzati-ma, nu am observat ca s-a schimbat regulamentul.

Daca voi ziceti sa il citesc, il citesc nu?

Nu am observat ca regulamentul s-a schimbat, cand l-am citit eu era alt raspuns la intrebarea daca am citit regulamentul......

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...