Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PLAY.TERRORGAMES.RO

BINE AI VENIT PE COMUNITATEA TERRORGAMES!

SERVERELE NOASTRE

Traieste experiente de neuitat alaturi de prietenii tai si alti jucatori pe serverele comunitatii!

VOTEAZA-NE!

Voteaza pentru a primi beneficii globale!

Sign in to follow this  
ko9la

Cerere helper survival 1.14.4

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Cum te numești?: Riza Dorinel

2. Nume în joc (nickname): ko9la

3. Vârstă: 17 🙂

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Ion#4321, unde Ion este numele, iar #4321 este ID-ul):  ko9la#9036

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?: pot aduce în plus ceva jucătorilor mai mult decât staff-ului, pentru ca de multe ori vad persoane care spammeaza, vorbesc urat, și încalcă regulile... 

6. Enumeră 3 calități pe care le ai: sunt înțelegător, îmi place sa ajut lumea și dacă tot stau atât de mult pe server... Sa fac ceva... 

7. Ai citit regulamentul?: dacă voi ziceți sa îl citesc, îl citesc, nu? 

8. Descrie-te în minim 25 cuvinte: pai ma numesc Dorinel, sunt din Severin, joc minecraft de mult, de pe la 11 ani... Din 1.5.0 cred... Și fac multă activitate, pentru ca în vacanta la tara nu am ce face

9.CNP(Primele 7 cifre):5020506

10. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?: ii spun sa contacteze un manager pentru a afla acel lucru

11. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează). În postura de jucător, în caz de mute... L as ajuta sa reporteze adminul/modul... Etc, care i-a dat ban, iar ca ban as dacă as putea sa contactez acel player... Pentru a vorbi cu un manager, sau dacă are unul dintre noi dovezi, o reclamație pe forum

Iar în postura de helper as vorbi cu acel membru staff, iar dacă nu am ajunge la o înțelegere, am vorbi cu un grad mai mare, și decât el, pentru a zice cine a greșit. 

12. Comentarii adiționale: deci... Joc de 8-9 zile pe serverul asta, și îmi place foarte mult secțiunea survival 1.14.4, în 9 zile am făcut play-time 4 days, și pur și simplu îmi place mie serveru asta, este unul, organizat... Mic, dar e distractiv,  dar ii lipsește staff-ul în unele momente... Atât... Aștept rezultatul

Edited by ko9la

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...