Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PLAY.TERRORGAMES.RO

BINE AI VENIT PE COMUNITATEA TERRORGAMES!

SERVERELE NOASTRE

Traieste experiente de neuitat alaturi de prietenii tai si alti jucatori pe serverele comunitatii!

VOTEAZA-NE!

Voteaza pentru a primi beneficii globale!

Sign in to follow this  
Vitalitty_

Cerere helper - sectiunea survival 1.8 - 1.14.4

Recommended Posts

1. Cum te numești?:Ma numesc Daniel.

2. Nume în joc (nickname):Vitalitty_

3. Vârstă:Am varsta de 15 ani.

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Ion#4321, unde Ion este numele, iar #4321 este ID-ul):BOT_DqNi#1636

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?:Sunt o persoana spontana, creativa si cooperativa, care poate veni cu multe idei noi si ajutor pe partea de administrare a sectiunii.

6. Enumeră 3 calități pe care le ai:Consider ca cele mai mari calitati ale mele sunt: spontainitatea, creativitatea si o atentie distributiva bine dezvoltata.

7. Ai citit regulamentul?:Daca voi ziceti sa-l citesc, il citesc nu?

8. Descrie-te în minim 25 cuvinte:Ma numesc Daniel, am varsta de 15 ani si sunt o persoana foarte activa in viata de zi cu zi. Cele mai mari pasiuni ale mele sunt fotbalul, alergatul si jucatul de jocuri video pe calculator. De altfel, imi place sa citesc, scriitorul meu preferat fiind Dan Brown, iar cartea mea preferata de la acesta este Ingeri si Demoni. In acelasi timp, imi place sa-mi fac prieteni noi, sa socializez si sa ma distrez.

9.CNP(Primele 7 cifre):5040415

10. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?: O sa ii comunic intr-un mod cat mai concis si amabil ca nu pot divulga astfel de informatii si daca chiar doreste sa afle acest lucru, sa contacteze un superior ( Manager / CEO ).

11. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează): In primul rand, ii atrag atentia asupra greselii facute si il rog sa-si repare greseala, iar daca acesta refuza, o sa-i comunic unui superior.

12. Comentarii adiționale: Multumesc pentru timpul acordat, va doresc o zi frumoasa. De asemenea, poza cu orele: https://imgur.com/a/FFAoQu2.

29 minutes ago, xGame said:

ContraByGame.png

CNP fals!

aici o poza cu data nasterii de pe profilul lui https://imgur.com/a/sismrTj

CNP-ul nu este fals, am pus eu o data random de nastere pe forum, deoarece eram in graba. Am dat update, ca sa poti fi tu linistit :)

PRO

Topicul e scris ca la carte, cred că meriți să faci parte din Staff.

- Rămâne să vedem cum te descurci și pe server.

• ACCEPTAT • 

T/C 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...