Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PLAY.TERRORGAMES.RO

BINE AI VENIT PE COMUNITATEA TERRORGAMES!

SERVERELE NOASTRE

Traieste experiente de neuitat alaturi de prietenii tai si alti jucatori pe serverele comunitatii!

VOTEAZA-NE!

Voteaza pentru a primi beneficii globale!

Sign in to follow this  
LeLuri

Cerere Grad-Helper 1.14.4

Recommended Posts

1. Cum te numești?: Alex

2. Nume în joc (nickname): LeLuri

3. Vârstă: 13

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Ion#4321, unde Ion este numele, iar #4321 este ID-ul): LeLuri :broken_heart:
si id-ul este   #1358

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?: pai eu sunt destul de activ si pot ajuta playeri cu intrebarile lor

6. Enumeră 3 calități pe care le ai: sunt intelegator-imi place sa ajut lumea-imi place sa imi petrec timpul la pc

7. Ai citit regulamentul?: da.dar il citesc iara daca trebuie

8. Descrie-te în minim 25 cuvinte: sunt destul de activ pot ajuta stafful destul de bine si ma inteleg cu playeri foarte ok si pot face cel putin 6 ore pe saptamana

9.CNP(Primele 7 cifre): 5431615

10. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?: ii spun ca nu pot raspunde la aceasta intrebare deoarece este secreta

11. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează). ii spun sa isi corecteze greseala

12. Comentarii adiționale: mie imi place serverul asta este un server nu foarte populat dar  va ajunge departe . staffu' nu este mereu activ dar este ok.

gata am terminat

l-am postat

ContraByGame.png

Regulament Necitit!

Îți lipsește poza/videoclipl cu orele jucate pe secțiunea respectivă (minim 12 ore)

Nu m-au satisfăcut răspunsurile tale la punctele 10 și 11.

+ că ești cam mic, 13 ani 😕

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...