Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PLAY.TERRORGAMES.RO

BINE AI VENIT PE COMUNITATEA TERRORGAMES!

SERVERELE NOASTRE

Traieste experiente de neuitat alaturi de prietenii tai si alti jucatori pe serverele comunitatii!

VOTEAZA-NE!

Voteaza pentru a primi beneficii globale!

Sign in to follow this  
MaxTheRealLife

Cerere helper skyblock

Recommended Posts

1. Cum te numești?:

2. Nume în joc (nickname): MaxTheRealLife

3. Vârstă: 14 ani.

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Ion#4321, unde Ion este numele, iar #4321 este ID-ul): MaxTheRealLife#8835

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?: Va intrebati ce pot aduce eu echipei? Buna intrebare. Sunt foarte activ pe server am multe voturi stiu toate comenzile de staff la care are acces gradul helper.

6. Enumeră 3 calități pe care le ai: Rabdator, destept, bine voitor.

7. Ai citit regulamentul?: Normal, am citit regulile pentru staff pana si alea de jucatori.

8.Dovada Ore (minim 24 ore pe sectiune): aolo.png

9. Sectiunea pe care doresti gradul: SkyBlock.

10. Descrie-te în minim 25 cuvinte: Mă numesc Valentin, am 15 ani, sunt un băiat cu cei 7 ani de acasă, sunt o un om bland şi fac oameni sa rada 😄. Îmi plac persoanele cu care pot să am o discuție normala. Nu-mi plac oameni care ma mint, glumele nesarate şi persoanele egoiste. Imi place sa fac parte din acest grup 🙂. Îmi place sa ma imprietenes cu alti oameni şi să învăț chestii noi. Si va promit nu voi face greseli poate cateva e prima data si sunt niste reguli serioase.

11.CNP(Primele 7 cifre):5050905

12. Comentarii adiționale: Dupa cum am spus la punctul 10 am fost moderator pe alte servere dar acest server este mare si este greu sa fac fata prima data dar voi vedea.

Scuzati trebea la ai citit regulamentul sa scriu 'Normal ca l-am citit doara eu l-am facut DDS45' dar insa am trecut peste ia imi pare rau peste 1 saptamana o voi reface pacat tot corect inafara de aceasta chestie.

CONTRA

Acum 1 minut, MaxTheRealLife a spus:

Scuzati trebea la ai citit regulamentul sa scriu 'Normal ca l-am citit doara eu l-am facut DDS45' dar insa am trecut peste ia imi pare rau peste 1 saptamana o voi reface pacat tot corect inafara de aceasta chestie.

În nici-una din cazuri regulamentul nu a fost citit.

ContraByGame.png

Nu ai raspuns la punctul 1.;

La punctul 10. spui ca ai 15 ani si la punctul 3 specifici ca ai 14 ani;

Regulament-ul nu a fost citit te rugam sa revii peste o saptamana!

O zi buna 😄 

Acum 34 minute, JustEmy a spus:

CONTRA - de asemenea nu vad scenariile

Aparent nu mai sunt scenarii in cererile de helper, insa tot ramane CONTRA din moment ce regulamentul nu este citit, si se pare ca te si contrazici la propria varsta.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...