Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PLAY.TERRORGAMES.RO

BINE AI VENIT PE COMUNITATEA TERRORGAMES!

SERVERELE NOASTRE

Traieste experiente de neuitat alaturi de prietenii tai si alti jucatori pe serverele comunitatii!

VOTEAZA-NE!

Voteaza pentru a primi beneficii globale!

Sign in to follow this  
AlexProGamer

Cerere Helper AlexProGamer_YTB

Recommended Posts

1. Cum te numești?:Alexandru

2. Nume în joc (nickname):AlexProGamer_YTB

3. Vârstă:14 ani

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Ion#4321, unde Ion este numele, iar #4321 este ID-ul): RvR|Firicel ノ ✘ɢ#4512

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?:Pot aduce multe lucruri in plus schipei staff. In primul rand sunt activ sunt respectuos pot sa moderez un chat destul de usor (Am mai fost helper pe acest server dar am cumparat vip pe cand era staff si s-a transformat in donator)

6. Enumeră 3 calități pe care le ai:Respectuos, calm ,Glumet

7. Ai citit regulamentul?: 

Cine esti tu sa imi zici sa il citesc?SSS"!

8. Descrie-te în minim 25 cuvinte:Salut, ma cheama Alexandru am frumoasa varsta de 14 ani si imi place sa ma joc Minecraft, Imi place sa ma joc cu prieteni afara si sa citesc, Sunt respectuos cu jucatorii cat si cu staff-ul si as vrea sa ajut server;

9.CNP(Primele 7 cifre):5050510(daca este nevoie dau si poza din bulletin)

10. (SCENARIU) Un jucător te întreabă despre un lucru confidențial al server-ului pe care tu îl știi. Cum procedezi?:Ii spun ca nu stiu nimic despre acel lucru si sa vorbeasca cu un Fondator sau cu un owner

11. (SCENARIU) Vezi un membru al personalului că acordă o pedeapsă incorectă. Cum ai acționa în postură de Jucător? Dar de Helper?(Argumentează):In postura de Helper cat si de Jucator fac screenshot si o reclamatie pe forum

12. Comentarii adiționale:Multumesc Anticipat

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...